Aktualne informacje:

Światowy Dzień Chorego

Szanowni Państwo,

Dnia 25.01.2021 r. została odwołana z funkcji dyrektora szpitala p. Małgorzata Dubińska.
Zgromadzenie, które jest właścicielem szpitala powołało na stanowisko prezesa i dyrektora „Szpitala św. Józefa” p. Iwonę Łobejko.

Dziękujemy p. Małgorzacie Dubińskiej za 5-letnią pracę na stanowisku prezesa i dyrektora, a nowej p. prezes i dyrektor „Szpitala św. Józefa” życzymy światła Ducha Świętego w prowadzeniu Szpitala i Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Liczymy na dobrą i owocną współpracę.

Mamy nadzieję, że szpital będzie nadal działał dla dobra lokalnej społeczności starając się o poprawę warunków bytowych i życzliwą atmosferę dla przebywających w szpitalu chorych oraz o stałe podnoszenie jakości diagnostyki i leczenia przez wykorzystanie nowych możliwości, które oferuje dzisiejsza wiedza i technika medyczna.

W codziennej służbie niech towarzyszy, Pani dyrektor i całemu Personelowi, radość z pełnienia misji szpitala, który ratuje, leczy i wspiera.

s.M. Paulina Łuba
przełożona generalna
Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia
Św. Karola Boromeusza w Mikołowie

Serdecznie witamy na stronie naszego Szpitala, któremu patronuje Św. Józef. Pragniemy otoczyć pacjentów najlepszą opieką medyczną i pomóc w odzyskaniu upragnionego zdrowia.

Dokładamy wszelkich starań aby Szpital był w pełni przyjazny pacjentom. Możecie w pełni zaufać lekarzom, siostrom pielęgniarkom i pozostałym pracownikom oraz ich poczuciu odpowiedzialności za Wasze indywidualne problemy zdrowotne. Dążymy do tego, aby pobyt w naszym Szpitalu był na miarę Państwa oczekiwań.

Wyposażenie Szpitala Św. Józefa w sprzęt i aparaturę medyczną pozwala na zapewnienie wysokiego standardu udzielanych świadczeń zdrowotnych, a profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionej kadry medycznej na bezpieczeństwo każdego pacjenta. Szpital wdrożył i utrzymuje wysokie standardy potwierdzone we wszystkich zakresach certyfikatem normy ISO 9001:2015 oraz system zarządzania środowiskowego zgodnie z ISO 14001:2015.

W celu zapewnienia jak najlepszych warunków dla pacjentów leczonych w Szpitalu staramy się, aby czas oczekiwania na wykonanie świadczeń zdrowotnych był ograniczony do minimum.

Ogłoszenia :

Szpital zatrudni lekarza chorób wewnętrznych (szczegóły)

Aktualne wytyczne związane z zakażeniami koronawirusem (zobacz więcej)

Wykaz numerów infolinii uruchomionych w powiatowych stacjach sanitarno-epidemiologicznych (zobacz więcej)

Szpital świadczy usługi w ramach kontraktu z:
Śląskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ

Posiadamy certyfikaty potwierdzające świadczenia usług zgodnie z wymogami ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015

Certyfikat akredytacyjny
LogCert

Od 27 maja 2011r. w szpitalu można korzystać z dostępu do internetu.

Informujemy, iż szpital umożliwia Państwu dokonywanie płatności za pomocą kart płatniczych.

Nie zawierają one żadnych danych osobowych – zobacz więcej na ten temat