Aktualne informacje:

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż zgodnie z decyzją Ministra Zdrowia, Szpital św. Józefa Sp. z o.o. zostaje przekształcony w całości w szpital covid-owy – dedykowany tylko dla pacjentów zakażonych SARS-CoV-2, transportowanych przez Zespoły Ratownictwa Medycznego.

W związku z powyższym do odwołania wstrzymujemy przyjęcia do Szpitala, co związane jest z działaniami dostosowawczymi do hospitalizacji osób zakażonych, a w dalszej kolejności z pełnieniem wyznaczonej nam nowej roli. W okresie adaptacyjnym i funkcjonowania placówki jako szpital jednoimienny, nie będą realizowane planowe ani nagłe przyjęcia, dotyczy także pomocy doraźnej, poza leczeniem skierowanych do nas osób zakażonych koronawirusem.

Zaistniała sytuacja wymusza na nas także konieczność wstrzymania świadczeń udzielanych w przyszpitalnych poradniach, natomiast w dalszym ciągu funkcjonować będzie Nocna Opieka Lekarska i Pielęgniarka.

Ze swojej strony, choć już w nowym profilu działalności, będziemy dokładać wszelkich starań aby w dalszym ciągu dbać o Państwa bezpieczeństwo zdrowotne i w jak największym stopniu przysłużyć się minimalizowaniu skutków epidemii w naszym regionie.

Liczymy na Państwa zrozumienie i prosimy o życzenie nam sił, powodzenia oraz sukcesów w powierzonej nam nowej i trudnej misji.

Serdecznie witamy na stronie naszego Szpitala, któremu patronuje Św. Józef. Pragniemy otoczyć pacjentów najlepszą opieką medyczną i pomóc w odzyskaniu upragnionego zdrowia.

Dokładamy wszelkich starań aby Szpital był w pełni przyjazny pacjentom. Możecie w pełni zaufać lekarzom, siostrom pielęgniarkom i pozostałym pracownikom oraz ich poczuciu odpowiedzialności za Wasze indywidualne problemy zdrowotne. Dążymy do tego, aby pobyt w naszym Szpitalu był na miarę Państwa oczekiwań.

Wyposażenie Szpitala Św. Józefa w sprzęt i aparaturę medyczną pozwala na zapewnienie wysokiego standardu udzielanych świadczeń zdrowotnych, a profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionej kadry medycznej na bezpieczeństwo każdego pacjenta. Szpital wdrożył i utrzymuje wysokie standardy potwierdzone we wszystkich zakresach certyfikatem normy ISO 9001:2015 oraz system zarządzania środowiskowego zgodnie z ISO 14001:2015.

W celu zapewnienia jak najlepszych warunków dla pacjentów leczonych w Szpitalu staramy się, aby czas oczekiwania na wykonanie świadczeń zdrowotnych był ograniczony do minimum.

Ogłoszenia :

Szpital zatrudni Fizjoterapeutę (szczegóły)

Aktualne wytyczne związane z zakażeniami koronawirusem (zobacz więcej)

Wykaz numerów infolinii uruchomionych w powiatowych stacjach sanitarno-epidemiologicznych (zobacz więcej)

Szpital świadczy usługi w ramach kontraktu z:
Śląskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ

Posiadamy certyfikaty potwierdzające świadczenia usług zgodnie z wymogami ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015

Certyfikat akredytacyjny
LogCert

Od 27 maja 2011r. w szpitalu można korzystać z dostępu do internetu.

Informujemy, iż szpital umożliwia Państwu dokonywanie płatności za pomocą kart płatniczych.

Nie zawierają one żadnych danych osobowych – zobacz więcej na ten temat