Informacja o rozbudowie szpitala

Serdecznie witamy na stronie naszego Szpitala, któremu patronuje Św. Józef. Pragniemy otoczyć pacjentów najlepszą opieką medyczną i pomóc w odzyskaniu upragnionego zdrowia.

Dokładamy wszelkich starań aby Szpital był w pełni przyjazny pacjentom. Możecie w pełni zaufać lekarzom, siostrom pielęgniarkom i pozostałym pracownikom oraz ich poczuciu odpowiedzialności za Wasze indywidualne problemy zdrowotne. Dążymy do tego, aby pobyt w naszym Szpitalu był na miarę Państwa oczekiwań.

Wyposażenie Szpitala Św. Józefa w sprzęt i aparaturę medyczną pozwala na zapewnienie wysokiego standardu udzielanych świadczeń zdrowotnych, a profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionej kadry medycznej na bezpieczeństwo każdego pacjenta. Szpital wdrożył i utrzymuje wysokie standardy potwierdzone we wszystkich zakresach certyfikatem normy ISO 9001:2008 oraz system zarządzania środowiskowego zgodnie z ISO 14001:2004.

W celu zapewnienia jak najlepszych warunków dla pacjentów leczonych w Szpitalu staramy się, aby czas oczekiwania na wykonanie świadczeń zdrowotnych był ograniczony do minimum.

Szpital św. Józefa poszukuje wykonawcy strony internetowej (zobacz więcej)

Szpital św. Józefa poszukuje nowych pracowników (zobacz więcej)

Szpital świadczy usługi w ramach kontraktu z:
Śląskim Oddziałem Wojewódzkim NFZ

Posiadamy certyfikat potwierdzający świadczenie usług zgodnie
z wymogami ISO 9001:2008
oraz ISO 14001:2004

Szpital wdrożył Okołooperacyjną Kartę Kontrolną w ramach inicjatywy WHO „Bezpieczna chirurgia ratuje życie”

Od 27 maja 2011r. w szpitalu można korzystać z dostępu do internetu.

Informujemy, iż szpital umożliwia Państwu dokonywanie płatności za pomocą kart płatniczych.

Nie zawierają one żadnych danych osobowych – zobacz więcej na ten temat